Tartu Lasteaed Lotte pere tänab!

Aitäh kõikidele tublidele abilistele kes aitasid heakorrapäeval õueala korrastada. Vaatamata vihmasele ilmale saime Teie abiga korda liivaalad, pajuonnid, lillepeenrad ja sissekäikude restialused. Aitäh veelkord kõikidele abilistele!

Aitäh kõikidele tublidele abilistele kes aitasid heakorrapäeval õueala korrastada. Vaatamata vihmasele ilmale saime Teie abiga korda liivaalad, pajuonnid, lillepeenrad ja sissekäikude restialused. Aitäh veelkord kõikidele abilistele! Hinnatud kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Tartu Lasteaed Lotte pere tänab!
Aitäh kõikidele tublidele abilistele kes aitasid heakorrapäeval õueala korrastada. Vaatamata vihmasele ilmale saime Teie abiga korda liivaalad, pajuonnid, lillepeenrad ja sissekäikude restialused.
Aitäh veelkord kõikidele abilistele!
Tartu Lasteaed Lotte pere tänab! Aitäh kõikidele tublidele abilistele kes aitasid heakorrapäeval õueala korrastada. Vaatamata vihmasele ilmale saime Teie abiga korda liivaalad, pajuonnid, lillepeenrad ja sissekäikude restialused. Aitäh veelkord kõikidele abilistele!