Lõbusate Rännukoerte väärtused   Tähistame meelsasti rahvakalendri tähtpäevi ja õpime tundma vanu traditsioone Lõbusate Rännukoerte väärtused

Lõbusate Rännukoerte väärtused

Lõbusad Rännukoerad on lõbusad ja hakkajad sellid, kes püüavad olla sõbralikud ja viisakad. Nad tunnevad huvi kõige ümbritseva vastu ning tahavad kõike proovida ja katsetada. Lõbusatele Rännukoertele meeldib õppida läbi mängu ja teha seda koos sõpradega. Koos mängides ja tegutsedes õpivad nad teistega koostööd tegema ja arvestama.

 

Tegevused meie rühmas on kohandatud vastavalt laste oskustele, teadmistele ja vajadustele.  Tähistame meelsasti rahvakalendri tähtpäevi ja õpime tundma vanu traditsioone.

Lõbusate Rännukoerte väärtused
Lõbusate Rännukoerte väärtused
Lõbusate Rännukoerte väärtused

Kontaktandmed
Tartu Lotte Lasteaed
Direktor VIIVE VELLEMAA, tel 5300 3060

Vastuvõtt: E 14.00-18.00, N 9.00-11.00

Lotte Facebook
Vaata lisaks Tartu Lasteaed Lotte Facebook

Eliis
Mugavamaks suhtlemiseks kasutame Eliisi keskkonda, vaata www.eliis.ee

Ligipääsetavus
Ratastooliga välisustest sissepääsul on ukse avamisel vaja abi. Lasteaed on ühekorruseline, lasteaial puudub lift. Juhtliiste ei ole. Invatualett asub esimesel korrusel. Parkimine võimalik lasteaia ees. 

Privaatsustingimused
Koduleht ei kogu, salvesta ega töötle kasutajaandmeid.

Veebilehe disain ja CMS

Lõbusate Rännukoerte väärtused

Lõbusad Rännukoerad on lõbusad ja hakkajad sellid, kes püüavad olla sõbralikud ja viisakad Nad tunnevad huvi kõige ümbritseva vastu ning tahavad kõike proovida ja katsetada

Lõbusate Rännukoerte väärtused

www.lottela.ee © 2024 Lotte Lasteaed » Ilmas mängust ei jää ilma!