Laste nõukogu Enne seda aga uurisid lapsed meie juba olemasolevat vermikompostrit ning koos pandi tööle ka uus! Laste nõukogu

Laste nõukogu

Laste nõukogu loodi 2015/2016. õppeaastal. Laste nõukogusse kuuluvad kaks last kolmest vanemast rühmast ja nõukogu tööd juhib direktor. Koguneme enne tähtsaid sündmusi või suurte inimeste koosolekuid ja arutame, mida me võiksime seal koos ette võtta või mida võiks lasteaia juures veel paremaks teha. Lapsed õpivad nõukogus oma arvamust avaldama, vastutama, jagama rolle, tegema koostööd. Direktor kogub kõik arvamused kokku ja edastab info nii hoolekogule kui lasteaia töötajatele ja üheskoos aidatakse laste ideesid ja ettepanekuid ellu viia.

Käesoleval õppeaastal kogunes laste nõukogu esimest korda 31. oktoobril 2023. Arutleti peamiselt selle üle, mida lastele lasteaias kõige rohkem teha meeldib ning millised on ootused lasteaia sünnipäevale. Tulemustest valmis ämblikuvõrku meenutav kokkuvõttev tabel (sest juhtumisi oli pühakutepäeva laupäev). Aitäh kõigile kaasalööjatele lastele!

Laste nõukogu

Teist korda käesoleval õppeaastal kogunes laste nõukogu 09. mail 2024. Lapsed arutlesid, mida põnevat võiksime ette võtta meie traditsioonilisel Lustipeol. Enne seda aga uurisid lapsed meie juba olemasolevat vermikompostrit ning koos pandi tööle ka uus!

Laste nõukogu

Kontaktandmed
Tartu Lotte Lasteaed
Direktor VIIVE VELLEMAA, tel 5300 3060

Vastuvõtt: E 14.00-18.00, N 9.00-11.00

Lotte Facebook
Vaata lisaks Tartu Lasteaed Lotte Facebook

Eliis
Mugavamaks suhtlemiseks kasutame Eliisi keskkonda, vaata www.eliis.ee

Ligipääsetavus
Ratastooliga välisustest sissepääsul on ukse avamisel vaja abi. Lasteaed on ühekorruseline, lasteaial puudub lift. Juhtliiste ei ole. Invatualett asub esimesel korrusel. Parkimine võimalik lasteaia ees. 

Privaatsustingimused
Koduleht ei kogu, salvesta ega töötle kasutajaandmeid.

Veebilehe disain ja CMS

Laste nõukogu

Laste nõukogu loodi 2015/2016 õppeaastal

Laste nõukogu

www.lottela.ee © 2024 Lotte Lasteaed » Ilmas mängust ei jää ilma!