SOOJA KAMPSUNI NÄDAL

18.02-22.02.2019 toimub Lotte lasteaias SOOJA KAMPSUNI NÄDAL. Sellel nädalal keerame lasteaias kütet vähemaks ja paneme selga soojad kampsunid, et rääkida energiast ja pöörata tähelepanu selle säästmise vajadusele!

Belgias Eco-schools (Rohelise kooli) programmi juhtiv organisatsioon, Milieuzorg Op School (MOS), korraldas 2005. aastal esimese üleriigilise „Sooja kampsuni päeva", et pöörata Kyoto protokolli valguses tähelepanu kasvuhoonegaaside vähendamise vajadusele. Sellest alates on see päev levinud paljudes riikides ning juba kahel aastal on ka Eesti Rohelise kooli programmis osalejad veebruarikuus korraldanud kas sooja kampsuni päeva või isegi nädala. Sel päeval räägitakse energiast ja selle säästmise vajadusest. Ka meie lasteaed korraldab sel aastal 18.-22.veebruaril sooja kampsuni nädala. Juba ühe kraadi võrra madalam temperatuur annab suure säästu!  Kutsume vanemaid üles ka kodus sooja kampsuni päeva tähistama! sooja kampsuni nädal (.jpg 29,5Kb). 18.02-22.02.2019 toimub Lotte lasteaias SOOJA KAMPSUNI NÄDAL. Sellel nädalal keerame lasteaias kütet vähemaks ja paneme selga soojad kampsunid, et rääkida energiast ja pöörata tähelepanu selle säästmise vajadusele! Hinnatud kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
SOOJA KAMPSUNI NÄDAL
direktor
18.02-22.02.2019 toimub Lotte lasteaias SOOJA KAMPSUNI NÄDAL. Sellel nädalal keerame lasteaias kütet vähemaks ja paneme selga soojad kampsunid, et rääkida energiast ja pöörata tähelepanu selle säästmise vajadusele!

Belgias Eco-schools (Rohelise kooli) programmi juhtiv organisatsioon, Milieuzorg Op School (MOS), korraldas 2005. aastal esimese üleriigilise „Sooja kampsuni päeva", et pöörata Kyoto protokolli valguses tähelepanu kasvuhoonegaaside vähendamise vajadusele. Sellest alates on see päev levinud paljudes riikides ning juba kahel aastal on ka Eesti Rohelise kooli programmis osalejad veebruarikuus korraldanud kas sooja kampsuni päeva või isegi nädala. Sel päeval räägitakse energiast ja selle säästmise vajadusest. Ka meie lasteaed korraldab sel aastal 18.-22.veebruaril sooja kampsuni nädala. Juba ühe kraadi võrra madalam temperatuur annab suure säästu! 

Kutsume vanemaid üles ka kodus sooja kampsuni päeva tähistama!

sooja kampsuni nädal (.jpg 29,5Kb).
SOOJA KAMPSUNI NÄDAL 18.02-22.02.2019 toimub Lotte lasteaias SOOJA KAMPSUNI NÄDAL. Sellel nädalal keerame lasteaias kütet vähemaks ja paneme selga soojad kampsunid, et rääkida energiast ja pöörata tähelepanu selle säästmise vajadusele!