Muudatus toidukulu arvestamisel alates 01.01.2015

Alates 01.01.2015.a muutub toidukulu arvestamise kord. Kui lapsevanem teavitab lapse puudumisest hommikul kell 9-ks, siis sama päeva hommikusöögi eest tuleb tasuda, kuid lõunasöögi ja oote tasu arvestatakse maha. Lapsevanem saab teha lapse toidupaketis muudatusi, teavitades sellest lasteaeda (onne.tralla@raad.tartu.ee või avaldus rühma õpetaja kätte) vähemalt nädal aega ette. Täpsemate selgitustega saate tutvuda juuresolevas failis.

Muudatused toidukulu arvestamisel (.pdf 0,6Mb). Alates 01.01.2015.a muutub toidukulu arvestamise kord. Kui lapsevanem teavitab lapse puudumisest hommikul kell 9-ks, siis sama päeva hommikusöögi eest tuleb tasuda, kuid lõunasöögi ja oote tasu arvestatakse maha. Lapsevanem saab teha lapse toidupaketis muudatusi, teavitades sellest lasteaeda (onne.tralla@raad.tartu.ee või avaldus rühma õpetaja kätte) vähemalt nädal aega ette. Täpsemate selgitustega saate tutvuda juuresolevas failis. Hinnatud kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Muudatus toidukulu arvestamisel alates 01.01.2015
direktor
Alates 01.01.2015.a muutub toidukulu arvestamise kord.
Kui lapsevanem teavitab lapse puudumisest hommikul kell 9-ks, siis sama päeva hommikusöögi eest tuleb tasuda, kuid lõunasöögi ja oote tasu arvestatakse maha. Lapsevanem saab teha lapse toidupaketis muudatusi, teavitades sellest lasteaeda (onne.tralla@raad.tartu.ee või avaldus rühma õpetaja kätte) vähemalt nädal aega ette. Täpsemate selgitustega saate tutvuda juuresolevas failis.
Muudatus toidukulu arvestamisel alates 01.01.2015 Alates 01.01.2015.a muutub toidukulu arvestamise kord. Kui lapsevanem teavitab lapse puudumisest hommikul kell 9-ks, siis sama päeva hommikusöögi eest tuleb tasuda, kuid lõunasöögi ja oote tasu arvestatakse maha. Lapsevanem saab teha lapse toidupaketis muudatusi, teavitades sellest lasteaeda (onne.tralla@raad.tartu.ee või avaldus rühma õpetaja kätte) vähemalt nädal aega ette. Täpsemate selgitustega saate tutvuda juuresolevas failis.