Lustipidu 30.mai kell 16:00

Tule lusti meiega! Lasteaia suured ja väikesed lustivad õppeaasta lõpu puhul 30.mail kell 16:00 lasteaia õuealal. Oodatud on kaasa lustima kõik lapsevanemad ning Lotte lasteaia vilistlased! Lustimiseni!

Tule lusti meiega! Lasteaia suured ja väikesed lustivad õppeaasta lõpu puhul 30.mail kell 16:00 lasteaia õuealal. Oodatud on kaasa lustima kõik lapsevanemad ning Lotte lasteaia vilistlased! Lustimiseni! Hinnatud kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Lustipidu 30.mai kell 16:00
30. mail 2019
Tule lusti meiega!
Lasteaia suured ja väikesed lustivad õppeaasta lõpu puhul 30.mail kell 16:00 lasteaia õuealal. Oodatud on kaasa lustima kõik lapsevanemad ning Lotte lasteaia vilistlased!
Lustimiseni!
Lustipidu 30.mai kell 16:00 Tule lusti meiega! Lasteaia suured ja väikesed lustivad õppeaasta lõpu puhul 30.mail kell 16:00 lasteaia õuealal. Oodatud on kaasa lustima kõik lapsevanemad ning Lotte lasteaia vilistlased! Lustimiseni!