Lotte lustipidu ja vilistlaste päev

Lotte lõpetab oma õppeaastat uhke Lustipeoga 30.05.17 algusega kell 16.00 lasteaia õuealal. Sel päeval on oodatud meiega lustima ka kõik endised Lotte lapsed. Võta kaasa hea tuju ja tule saa osa vahvast Lustipeost!

Lotte lõpetab oma õppeaastat uhke Lustipeoga 30.05.17 algusega kell 16.00 lasteaia õuealal. Sel päeval on oodatud meiega lustima ka kõik endised Lotte lapsed. Võta kaasa hea tuju ja tule saa osa vahvast Lustipeost! Hinnatud kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Lotte lustipidu ja vilistlaste päev
Lotte lõpetab oma õppeaastat uhke Lustipeoga 30.05.17 algusega kell 16.00 lasteaia õuealal. Sel päeval on oodatud meiega lustima ka kõik endised Lotte lapsed.
Võta kaasa hea tuju ja tule saa osa vahvast Lustipeost!
Lotte lustipidu ja vilistlaste päev Lotte lõpetab oma õppeaastat uhke Lustipeoga 30.05.17 algusega kell 16.00 lasteaia õuealal. Sel päeval on oodatud meiega lustima ka kõik endised Lotte lapsed. Võta kaasa hea tuju ja tule saa osa vahvast Lustipeost!