Tartu Lasteaed Lotte lastehoid ee/en/node/858 Tartu Lasteaed Lotte lastehoid

Tartu Lasteaed Lotte lastehoid

Lastehoid tegutseb Tartu Lasteaed Lotte alluvuses ja avati 8. septembril 2014. a. Lastehoiu rühm on Lustakad Pingviinid, kus mängivad koos 1,5-3a lapsed.  

 

Tartu Lotte Lastehoid tegutseb alates rendipinnal, mille kasutamiseks sõlmitud leping lõpeb 31. juulil 2024. aastal. Tartu linn on otsustanud lepingut enam mitte pikendada ja seetõttu lõpetada Lotte lastehoiu tegevus 31.07.2024.

 

Lastehoius käivad lapsed saavad hoiukohta kasutada kuni 30. juunini 2024 ja 1.-31. juulini pakume asenduslasteaia kohta Tartu Pääsupesa Lasteaias aadressil Sõpruse pst 12.

 

Käeoleval hetkel Lotte lastehoius kohta kasutavatele lastele pakutakse vanemate soovi korral kohta Tartu Lotte Lasteaias. Palume vanematel lasteaiakoha taotluses vajadusel eelistused täpsustada.

 

Lotte lastehoid paikneb väikeses eramajas aadressil Jaama tn 123, kus laste kasutuses on alumisel korrusel asuv mänguruum, kaks riietusruumi ja tualettruum. Teisel korrusel on kaks magamistuba, üks mänguruum ja tualettruum. Õues saavad lapsed käia lastehoiu õuealal, kus on mängimiseks suur liivakast, kiiged ja ronila-liumägi. Õuealal on viljapuud, marjapõõsad ning lillepeenrad.

Lastehoid on avatud 7.30-17.30.


Hoiu töötajad kavandavad nädala-või kuukavas igapäevased lõimitud mängulised tegevused ning olulisel kohal on õues viibimine ja õuetegevused (tutvu nädala- või kuukavaga Eliis.ee keskkonnas). Lisaks rühmategevustele on lastel kaks korda nädalas muusikategevus, mida juhendab lasteaia muusikaõpetaja ning üks kord nädalas liikumistegevus, mida juhendab lasteaia liikumisõpetaja. Teise liikumistegevuse juhendavad rühma õpetajad.
Lapsevanematel on võimalus lapse arengu toetamiseks pöörduda lasteaia logopeedi ja eripedagoogi poole. Lotte lastehoiu lapsed osalevad võimalusel lasteaia ühisüritustes. 

Lasteaia ja lastehoiu moto: 
Ilmas mängust ei jää ilma!

 

LASTE TOITLUSTAMINE: 

Laste toit valmistatakse lasteaia köögis (toitlustaja Baltic Restaurants Estonia AS) ja transporditakse igaks toidukorraks eraldi hoidu. Laste toitlustamine toimub kolm korda päevas. 

 

Alates 01.08.2023 on lapse toidutasu suurus on 2,30 eurot päevas, millest:

hommikusöök     0,55 eurot

lõuna                   1,10 eurot

oode                    0,65 eurot

 

Lapsevanemal on võimalik  valida või muuta toidukordade arvu, teavitades muudatusest vähemalt ühe nädala  ette. Selleks tuleb esitada avaldus paberkandjal rühmas või eelistatult läbi e-keskkonna Eliis sõnumina lasteaia juhtkonnale ja lastehoiu töötajatele. Sõnumisse kirjutage palun lapse nimi; rühm (Lustakad Pingviinid); toidukorrad, mida laps lastehoius sööma hakkab ja kuupäev, millal muudatus algab. Toidupaketti saab vajadusel nädala kaupa muuta.

 

PUUDUMISEST TEAVITAMINE:  

Lapse puudumisest teavitamisel eelmise päeva kella 14.00-ks arvestatakse laps toidult maha järgmisel päeval. Puudumisest teavitamisel sama päeva hommikul hiljem kui kl 09.00 tuleb sama päeva hommisöögi eest tasuda, lõuna- ja õhtuoode arvestatakse maha. Kui vanem hilineb teatamisega või ei teavita lasteasutust üldse, arvestatakse toidupäeva maksumus toidukulu hulka. Lapse puudumisest palume teada anda läbi Eliis.ee keskkonna. 

 

LASTEHOIU OSALUSTASU:  

Lapsevanema poolt kaetava osalustasu suurus on alates 01.01.2020 81,00 eurot kuus. Kuutasu tuleb maksta täisulatuses sõltumata lapsehoiuteenuse kasutamise tegelikust ajast (välja arvatud lapsehoiukoha kasutamise esimesel kuul ja koha kasutamise lõpetamise kuul, mil kohatasu arvestatakse proportsionaalselt kasutatud päevadega).

 

Lotte lastehoiukoha kasutamine ei anna võimalust  koha kasutamiseks Tartu Lotte Lasteaias. Lastehoiukohta kasutavad lapsed on edasi lasteaiakoha järjekorras ja koha pakkumised toimuvad vastavalt järjekorrale läbi ARNO-keskkonna.

 

ELIIS.EU KESKKOND: 

Tartu Lasteaed Lotte lastehoid kasutab õppetöö mugavamaks korraldamiseks Eliis-keskkonda (e-lasteaed). 

 

Eliis-keskkonna kasutamine (www.eliis.eu)

1. Registreeri kasutajaks

- sisenemiseks vajalik ID-kaart, mobiil-ID või Smart-ID

- on võimalik alla laadida rakendus telefonis kasutamiseks

2. Esita taotlus (vasakul rippmenüüs) ja oota kinnitust. 

3. Kasutamine

- teata lapse puudumisest

- loe ja edasta teateid ja sõnumeid

- tutvu rühma nädala- või kuuplaaniga, rühma tegevuskavaga, lasteaia tööd reguleerivate dokumentidega (kodukord, arengukava, hoolekogu protokollid jm), lasteaia nädala menüüga. 

- saa lapse toimetamisest tagasisidet

- jälgi rühma sündmuste kalendrit

 

Tartu munitsipaallapsehoiuteenuse üldine kirjeldus on leitav Tartu LV kodulehel:

https://www.tartu.ee/en/node/858

Kontaktandmed
Tartu Lotte Lasteaed
Direktor VIIVE VELLEMAA, tel 5300 3060

Vastuvõtt: E 14.00-18.00, N 9.00-11.00

Lotte Facebook
Vaata lisaks Tartu Lasteaed Lotte Facebook

Eliis
Mugavamaks suhtlemiseks kasutame Eliisi keskkonda, vaata www.eliis.ee

Ligipääsetavus
Ratastooliga välisustest sissepääsul on ukse avamisel vaja abi. Lasteaed on ühekorruseline, lasteaial puudub lift. Juhtliiste ei ole. Invatualett asub esimesel korrusel. Parkimine võimalik lasteaia ees. 

Privaatsustingimused
Koduleht ei kogu, salvesta ega töötle kasutajaandmeid.

Veebilehe disain ja CMS

Tartu Lasteaed Lotte lastehoid

Lastehoid tegutseb Tartu Lasteaed Lotte alluvuses ja avati 8 septembril 2014

Tartu Lasteaed Lotte lastehoid

www.lottela.ee © 2024 Lotte Lasteaed » Ilmas mängust ei jää ilma!