Heakorrapäev Lotte lasteaias ja lastehoius

Neljapäeval (27. aprill) 15.00-18.00 ootab Lotte pere kõiki talgutele, et üheskoos korrastada meie õue-ala! Haarake kaasa erinevaid töövahendeid - labidas, reha, oksakäärid jne ning töökas tuju ja tulge meile appi! Heakorrapäev toimub nii Lotte lasteaias (Ida 8) kui ka Lotte lastehoius (Jaama 123).

Neljapäeval (27. aprill) 15.00-18.00 ootab Lotte pere kõiki talgutele, et üheskoos korrastada meie õue-ala! Haarake kaasa erinevaid töövahendeid - labidas, reha, oksakäärid jne ning töökas tuju ja tulge meile appi! Heakorrapäev toimub nii Lotte lasteaias (Ida 8) kui ka Lotte lastehoius (Jaama 123). Hinnatud kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Heakorrapäev Lotte lasteaias ja lastehoius
Neljapäeval (27. aprill) 15.00-18.00 ootab Lotte pere kõiki talgutele, et üheskoos korrastada meie õue-ala! Haarake kaasa erinevaid töövahendeid - labidas, reha, oksakäärid jne ning töökas tuju ja tulge meile appi!
Heakorrapäev toimub nii Lotte lasteaias (Ida 8) kui ka Lotte lastehoius (Jaama 123).
Heakorrapäev Lotte lasteaias ja lastehoius Neljapäeval (27. aprill) 15.00-18.00 ootab Lotte pere kõiki talgutele, et üheskoos korrastada meie õue-ala! Haarake kaasa erinevaid töövahendeid - labidas, reha, oksakäärid jne ning töökas tuju ja tulge meile appi! Heakorrapäev toimub nii Lotte lasteaias (Ida 8) kui ka Lotte lastehoius (Jaama 123).