Ettevaatusabinõud pärast välisreisi

Terviseameti hinnangul on koroonaviiruse Eestisse toomise risk väga kõrge ja kõrgeks hinnatakse ka leviku tõenäosust. Tartu Linnavalitsuse 12.03.2020 käskkirjaga nr 25 on kinnitatud täiendavad meetmed COVID-19 leviku tõkestamiseks Tartu linna ametiasutustes ja ametiasutuste hallatavates asutustes, mille kohaselt seame piirangud välisriikidest tulnud ja tulevate laste vastuvõtuks lasteaeda ja ei võta last vastu 14 päeva jooksul.välisriigist naasemisest arvestades. Väljavõte käskkirjast: Kui Tartu Linnavalitsuse hallatavas lasteasutuses käiv laps või tema pereliikmed, kellega tal on igapäevane kokkupuude, on viimase 14 päeva jooksul saabunud või saabuvad välisriikidest, tuleb asutustel sellise informatsiooni saamisel laps suunata koju ja mitte lubada teda lasteasutusse 14 päeva jooksul välisriigist naasmisest arvestades.

Terviseameti hinnangul on koroonaviiruse Eestisse toomise risk väga kõrge ja kõrgeks hinnatakse ka leviku tõenäosust. Tartu Linnavalitsuse 12.03.2020 käskkirjaga nr 25 on kinnitatud täiendavad meetmed COVID-19 leviku tõkestamiseks Tartu linna ametiasutustes ja ametiasutuste hallatavates asutustes, mille kohaselt seame piirangud välisriikidest tulnud ja tulevate laste vastuvõtuks lasteaeda ja ei võta last vastu 14 päeva jooksul.välisriigist naasemisest arvestades. Väljavõte käskkirjast: Kui Tartu Linnavalitsuse hallatavas lasteasutuses käiv laps või tema pereliikmed, kellega tal on igapäevane kokkupuude, on viimase 14 päeva jooksul saabunud või saabuvad välisriikidest, tuleb asutustel sellise informatsiooni saamisel laps suunata koju ja mitte lubada teda lasteasutusse 14 päeva jooksul välisriigist naasmisest arvestades. Hinnatud kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Ettevaatusabinõud pärast välisreisi
Terviseameti hinnangul on koroonaviiruse Eestisse toomise risk väga kõrge ja kõrgeks hinnatakse ka leviku tõenäosust.

Tartu Linnavalitsuse 12.03.2020 käskkirjaga nr 25 on kinnitatud täiendavad meetmed COVID-19 leviku tõkestamiseks Tartu linna ametiasutustes ja ametiasutuste hallatavates asutustes, mille kohaselt seame piirangud välisriikidest tulnud ja tulevate laste vastuvõtuks lasteaeda ja ei võta last vastu 14 päeva jooksul.välisriigist naasemisest arvestades.

Väljavõte käskkirjast: Kui Tartu Linnavalitsuse hallatavas lasteasutuses käiv laps või tema pereliikmed, kellega tal on igapäevane kokkupuude, on viimase 14 päeva jooksul saabunud või saabuvad välisriikidest, tuleb asutustel sellise informatsiooni saamisel laps suunata koju ja mitte lubada teda lasteasutusse 14 päeva jooksul välisriigist naasmisest arvestades.

Ettevaatusabinõud pärast välisreisi Terviseameti hinnangul on koroonaviiruse Eestisse toomise risk väga kõrge ja kõrgeks hinnatakse ka leviku tõenäosust. Tartu Linnavalitsuse 12.03.2020 käskkirjaga nr 25 on kinnitatud täiendavad meetmed COVID-19 leviku tõkestamiseks Tartu linna ametiasutustes ja ametiasutuste hallatavates asutustes, mille kohaselt seame piirangud välisriikidest tulnud ja tulevate laste vastuvõtuks lasteaeda ja ei võta last vastu 14 päeva jooksul.välisriigist naasemisest arvestades. Väljavõte käskkirjast: Kui Tartu Linnavalitsuse hallatavas lasteasutuses käiv laps või tema pereliikmed, kellega tal on igapäevane kokkupuude, on viimase 14 päeva jooksul saabunud või saabuvad välisriikidest, tuleb asutustel sellise informatsiooni saamisel laps suunata koju ja mitte lubada teda lasteasutusse 14 päeva jooksul välisriigist naasmisest arvestades.