Tartu Lotte Lasteaia õpetajad Alates 22. jaanuarist toimub Eesti Haridustöötajate Liidu poolt väljakuulutatud üldhariduskoolide õpetajate tähtajatu streik. 12. jaanuaril 2024 sõlmitud kollektiivlepingu ja kollektiivse töötüli lahendamise seaduse kohaselt saavad Tartu haridusasutuste töötajad osaleda kuni kolmepäevases toetusstreigis. Lotte lasteaia töötajad on otsustanud osaleda toetusstreigis 24. -26. jaanuaril 2024. Linnavalitsus ja haridusasutuste juhtkonnad teevad kõik endast oleneva, et linna lasteaedades oleksid võimalusel avatud valverühma(d). Valverühmade avamine sõltub streikijate arvust, mis võib selguda alles streigi alguseks. Seega võib streigi ajal olla lasteaedade tegevus piiratud ning tavapärast teenust ei ole võimalik tagada. Tartu linn ei küsi lastevanemalt Tartu linna koolieelsetes munitsipaallasteasutustes kohatasu või lapsehoiuteenuse kasutamise eest tasu, kui last ei tooda asutuse poolt väljakuulutatud streigi päevadel lasteasutusse, mille töötajad osalevad toetusstreigis ja mille tõttu ei ole seal võimalik tavapärases mahus teenust osutada. Kui lasteaias on toetusstreigi perioodil võimalik tööd korraldada nii, et osad (valve-)rühmad on siiski avatud ja laps saab teenust kasutada, siis tuleb lapsevanemal lasteaias viibimise korral kohatasu tasuda. Palume teie mõistvat suhtumist, sest ka meie lasteaia tavapärane töökorraldus on streigi ajal väga tugevalt häiritud. Valverühma võimaliku suuruse prognoosimiseks palume teil Eliisis juba 19. jaanuariks ära märkida lapse puudumine streigi päevadel 24. -26. jaanuaril. Täpsema info Tartu Lotte Lasteaia töökorraldusest streigi ajal saadame teile läbi Eliis-keskkonna 23. jaanuaril 2024. Tartu Lotte Lasteaia õpetajad streigivad

Tartu Lotte Lasteaia õpetajad streigivad

18. jaan. 2024

Alates 22. jaanuarist toimub Eesti Haridustöötajate Liidu poolt väljakuulutatud üldhariduskoolide õpetajate tähtajatu streik.12. jaanuaril 2024 sõlmitud kollektiivlepingu ja kollektiivse töötüli lahendamise seaduse kohaselt saavad Tartu haridusasutuste töötajad osaleda kuni kolmepäevases toetusstreigis.

Lotte lasteaia töötajad on otsustanud osaleda toetusstreigis 24.-26.jaanuaril 2024.

Linnavalitsus ja haridusasutuste juhtkonnad teevad kõik endast oleneva, et linna lasteaedades oleksid võimalusel avatud valverühma(d). Valverühmade avamine sõltub streikijate arvust, mis võib selguda alles streigi alguseks. Seega võib streigi ajal olla lasteaedade tegevus piiratud ning tavapärast teenust ei ole võimalik tagada.

Tartu linn ei küsi lastevanemalt Tartu linna koolieelsetes munitsipaallasteasutustes kohatasu või lapsehoiuteenuse kasutamise eest tasu, kui last ei tooda asutuse poolt väljakuulutatud streigi päevadel lasteasutusse, mille töötajad osalevad toetusstreigis ja mille tõttu ei ole seal võimalik tavapärases mahus teenust osutada.

Kui lasteaias on toetusstreigi perioodil võimalik tööd korraldada nii, et osad (valve-)rühmad on siiski avatud ja laps saab teenust kasutada, siis tuleb lapsevanemal lasteaias viibimise korral kohatasu tasuda.

Palume teie mõistvat suhtumist, sest ka meie lasteaia tavapärane töökorraldus on streigi ajal väga tugevalt häiritud. Valverühma võimaliku suuruse prognoosimiseks palume teil Eliisis juba 19. jaanuariks ära märkida lapse puudumine streigi päevadel 24.-26. jaanuaril.

Täpsema info Tartu Lotte Lasteaia töökorraldusest streigi ajal saadame teile läbi Eliis-keskkonna 23. jaanuaril 2024.

Kontaktandmed
Tartu Lotte Lasteaed
Direktor VIIVE VELLEMAA, tel 5300 3060

Vastuvõtt: E 14.00-18.00, N 9.00-11.00

Lotte Facebook
Vaata lisaks Tartu Lasteaed Lotte Facebook

Eliis
Mugavamaks suhtlemiseks kasutame Eliisi keskkonda, vaata www.eliis.ee

Ligipääsetavus
Ratastooliga välisustest sissepääsul on ukse avamisel vaja abi. Lasteaed on ühekorruseline, lasteaial puudub lift. Juhtliiste ei ole. Invatualett asub esimesel korrusel. Parkimine võimalik lasteaia ees. 

Privaatsustingimused
Koduleht ei kogu, salvesta ega töötle kasutajaandmeid.

Veebilehe disain ja CMS

Tartu Lotte Lasteaia õpetajad

Alates 22. jaanuarist toimub Eesti Haridustöötajate Liidu poolt väljakuulutatud üldhariduskoolide õpetajate tähtajatu streik.12. jaanuaril 2024 sõlmitud kollektiivlepingu ja kollektiivse töötüli lahendamise seaduse kohaselt saavad Tartu haridusasutuste töötajad osaleda kuni kolmepäevases toetusstreigis.Lotte lasteaia töötajad on otsustanud osaleda toetusstreigis 24.-26.jaanuaril 2024.Linnavalitsus ja haridusasutuste juhtkonnad teevad kõik endast oleneva, et linna lasteaedades oleksid võimalusel avatud valverühma(d). Valverühmade avamine sõltub streikijate arvust, mis võib selguda alles streigi alguseks. Seega võib streigi ajal olla lasteaedade tegevus piiratud ning tavapärast teenust ei ole võimalik tagada.Tartu linn ei küsi lastevanemalt Tartu linna koolieelsetes munitsipaallasteasutustes kohatasu või lapsehoiuteenuse kasutamise eest tasu, kui last ei tooda asutuse poolt väljakuulutatud streigi päevadel lasteasutusse, mille töötajad osalevad toetusstreigis ja mille tõttu ei ole seal võimalik tavapärases mahus teenust osutada.Kui lasteaias on toetusstreigi perioodil võimalik tööd korraldada nii, et osad (valve-)rühmad on siiski avatud ja laps saab teenust kasutada, siis tuleb lapsevanemal lasteaias viibimise korral kohatasu tasuda.Palume teie mõistvat suhtumist, sest ka meie lasteaia tavapärane töökorraldus on streigi ajal väga tugevalt häiritud. Valverühma võimaliku suuruse prognoosimiseks palume teil Eliisis juba 19. jaanuariks ära märkida lapse puudumine streigi päevadel 24.-26. jaanuaril.Täpsema info Tartu Lotte Lasteaia töökorraldusest streigi ajal saadame teile läbi Eliis-keskkonna 23. jaanuaril 2024.

Tartu Lotte Lasteaia õpetajad streigivad

www.lottela.ee © 2024 Lotte Lasteaed » Ilmas mängust ei jää ilma!